UNDER THE SKIN

NEMÁME RÁDI SVÁZANOST JEDNOTLIVÝCH STYLŮ

Under the skin nemají rádi svázanost jednotlivých stylů, škatulkování a bezpodmínečné zařazení. V jejich repertoáru lze najít písně rázné, ale i citlivé.

Kapela byla založena jednoho krásného červnového dne roku 2005. Na cizích písních jsme se učili pomalu ovládat své nástroje, ale i emoce, když se práce nedařila tak, jak bychom si přáli. V roce 2008 jsme začali skládat první autorské písně. V roce 2009 jsme poprvé vystupovali pod jménem Son of sorrow. Hudba, kterou jsme složili však nebyla úplně tím, čím bychom se v budoucnu chtěli prezentovat. Proto jsme se rozhodli k ráznému řešení a celý playlist přepracovali do dnešní podoby (2012-současnost).

V březnu roku 2015 jsme vydali své debutové album Moth & bulb.

Po sérií koncertů a zajímavých akcí, kdy jsme předskakovali například české legendě XIII. století, jsme se rozhodli, že je čas se opět posunou dále a nahrát nové CD Planet Earth´s Survivors. Hlavní změnou je, že se tentokrát jedná o desku koncepční a provází jí souvislý příběh. V září roku 2017 vznikl také náš první videoklip k písni Under the skin.

 

ČLENOVÉ

Pavel Krpec - Zpěv a kytara

Jan Ševčík - Kytara

Petr Urbiš - Basa

Jiří Ševčík - Bicí